7 במרץ 2015

סנדלים, גרביים ומה שבניהם

זה הופיע במלחמת העולם השנייה, עבר לאופנת רחוב היפנית של שנות האלפיים וכיום עושה חיל בתצוגות אופנה וקמפיינים. בקרוב אצלכם- סנדלים וגרביים.


חודש מרץ מגיע אלינו ואיתו ימים חמים ונעימים, ביום חם ואנו מתענגים מממזג האוויר, בערב קריר ואנחנו צריכים להתמודד עם שינוי האקלים. אז איך מתלבשים ליום ולערב? פה תמצאו כמה תשבות שיוכלו לעזור לכם.
ראשית נתחיל מטרנד שהתחיל בקיץ האחרון וממשיך איתנו לקיץ הזה- סנדלים וגרביים.אומנם לחלקנו המחשבה על שילוב סנדלים וגרביים מעוררת זעזוע קל או קונוטציות שלילית עקב מוסכמות חברתיות או השילוב הזה פשוט נראה לנו מוזר. 

מעצבי אופנה העילית החל ממארק ג'ייקובס, אלכסנדר וונג ובית האופנה של טומי הילפינגר הכניסו אותם היישר לקונצנזוס האירופאי והאמריקאי. למעצבי האופנה ולרשתות בארץ הגיע הטרנד באיחור קל, היום ניתן לראות בחנויות ברחוב ובקניון חלונות ראווה מעוצבים והבובות מצוידות בטרנד השנוי במחלקות, ניתן לראות שהטרנד מככב במגזינים וקטלוגים שכבר הצטרפו לחגיגה. מפורסמים רבים בעולם החל מריאהנה, האחיות אולסון, ריטה אורה ורבים אחרים מיישמים את הטרנד שממשיך ליצור עניין כבר כמה עונות נכבדות וכובש את ישראל בצעדים קטנים ובטוחים.

בעקבות מלחמת העולם השנייה נוצר מחסור בגרבי ניילון וגרבי משי ששימשו נשים רבות, ובתגובה החליטו נשים רבות לצייר על רגליהם פסים המדמים גרביים. השילוב של הסנדלים והגרביים עשה עלייה שוב באופנת הרחוב היפנית בתחילת שנות ה2000 ואף המשיך אל רחובות ניו יורק כאשר האייקון קארי בראדשו מ"סקס בעיר הגדולה" החליטה להציג את גרבי הפראדה שלה על רגליה.
שמלה: לילמיסט


משקפיים: Xray שרשרת: גיא גילסנדלים: אסבנס גרביים: ASOS

צמיד: Accossrize london

איך עושים את זה נכון?

אל תנסו להתחקות לדוגמניות מסלול ולקטלוגי אופנה אלא אמצו מראה משלכם מתוחכם, מעניין וייחודי.
שלבו שמלות בעלות בדים קלילים, מכנסי גינס מקופלים למטה שיחשפו את הגרב, בחרו גרביים צבעוניות בעלות אמירה אישית שיקצפו לכם את הלוק. ניתן לשלב את הגרביים עם נעלי בובה, סנדלים שטוחות, סנדלי עקב שיתרמו קצת גובה.
תזכרו, הטרנד נוצר כתוצאה מכך שבאירופה הסתיו היא עונה ארוכה והסנדלים והגרביים הוא פתרון מצוין להתמודדות מול מזג האוויר ההפכפך. בישראל עונות המעבר הם זמן מושלם לנצל את הטרנד.

מכופתרת ועקבים: זארה 

שרשרת: Accossrize london

תיק: Accossrize london

משקפיים: XRAY

בלייזר: טווינטי פור סבן חצאית: בארשקה
נעליים: ספורגה גרביים: ASOS


מוזמנים להמשיך לעקוב אחרי wearit&workit גם באינסטוש!אין תגובות: