18 במאי 2015

יומנו של חצי סטודנט

בפוסט הזה החלטנו להביא לכם קצת משהו מאיתנו, קצת משהו אישי.
לרובנו החיים מתנהלים באותה רוטינה שנשמרת כבר שנים- גן, בית ספר, צבא, טיול כלשהו, לימודים, עבודה ואפשר להמשיך ככה עוד שעה.
אז כמו כולם גם החיים שלנו התנהלו באותו סדר מופתי, כמובן שעם עליות ומורדות- בית ספר? סיימנו על חצי רגל, צבא? ברור שכן! זאת המדינה שלנו וזה... טיול אחרי צבא? פחות דרום אמריקה, יותר אירופה. לימודים? כמה נחמד ששאלתם!


ממש כמו צאן לטבח אני ושריי התחלנו את לימודנו בנובמבר 2014, סטודנטיות שנה א' לתקשורת במכללת ספיר הנמצאת אי שם בשדרות. לא, לא היה צבע אדום כשהיינו בזמן שיעור. עם ניצוץ בעיניים ורטט בלב נכנסו לשיעור הראשון, מבוא בסטטיסטיקה. מה הקשר עכשיו סטטיסטיקה?! בנאדם בא מהמרכז כדי לפרגן לדרום וככה מקבלים את פניו? עם מספרים?

לענייננו!  בין כל העבודות, בחנים ומבחנים, שלא יביישו שום מוסד אקדמי, לא נותר הרבה זמן למחשבות כמו מה בדיוק אני לומד? זה באמת מה שאני רוצה? זה הייעוד שלי? אתה מתגלגל, מסיים עבודה ומתחיל אחת אחרת, נכנס לשיעור ומבריז מאחר, יושב בדשא ומצלם סלפי, נכנס לספרייה ובוהה במחשב. הופ! תקופת מבחנים, לומדים, לומדים, נושמים, לומדים, אוכלים ושוב לומדים. המוח על אוטומט, טוחן מידע חדש, מנסה להבין, להפנים ולפעמים מספיק לו  רק לשנן.


סמסטר ב', כבר משהו הרגיש לא נכון, לא מתאים. לא באלי להיות  בספרייה, לא באלי להגיש עבודות, לא באלי לשבת בדשא ולעשות סלפי ולא באלי להבריז יותר, פשוט באלי לא לבוא בכלל! עצוב ככל שזה יהיה הדרך האקדמית שלי ושל שריי נפרדה.
החלטתי (סיון) בהחלטה לא פשוטה בכלל לפרוש מהלימודים, לא בגלל שקשה לי ורע לי וכואב לי. פשוט כי...
החלום שלי קיבל תפנית, השתנה.

התחלתי ללמוד תדמיתנות ובהמשך התחיל קורס בסחר וקניינות אופנה בשנקר. יש לומר שזה היה צעד מפחיד, יש כאלו שיגידו נאיבי ופזיז ויש כאלו שיגידו אמיץ ומוערך. החלטתי לא להיות חלק מנורמה חברתית אלא להתחיל לנסות לפרוץ גבולות, ללכת נגד הזרם החזק ולהגשים חלום חבוי. כן לא יהיה קל, אבל תיהיה לי סיבה לחייך גם בבוקר וגם בימי ראשון.

שריי נשארה בלימודים והיא עושה את התואר בשביל שנינו (עם כמות עבודות כזו היא יכולה לעשות אותו לעוד חמישה אנשים) בכל מקרה, מישהו צריך לעשות לי יח"צ. אפרופו יח"צ אני רוצה הנחת חבר או בחינם.
אם מישהו צריך אשת יחסי ציבור חריפה, שפיצית וכמובן מוכשרת מוזמן להשאיר טלפון, פקס, מייל, טלקארד, אייפון וכו'.

אל תפחדו לעשות מה שאתם אוהבים, תסמכו על עצמכם, תבטחו בעצמכם והכי חשוב תאהבו את את עצמכם!


הפוסט הזה לא נגד תואר אלא להפך! תלמדו, תעשו, אבל תהיו שלמים עם עצמכם,עם ההחלטות שלכם, הרצונות שלכם וכמובן החלומות שלכם.

 

 והחלק החשוב שלשמה התכנסנו פה היום:

מה לבשנו?


שרי
חולצה: נטלי שבילי
מכנסיים: Factory 54
נעליים: Michael kors
משקפיים: Xrayסיון
כובע: rockglam
מכופרת: ZARA
ג'נס: Amrican Eagle
נעליים: Pull&bear
שרשרת: גיא גיל
משקפיים: Xray

עד לכאן להיות! שיהיה המשך שבוע מהמם, סיון ושריי.
מוזמנים להמשיך ולעקוב אחרי wearit&workit גם באינסטוש

אין תגובות: